درباره ما

پرتوسان در یک نگاه

شرکت صنایع برق پرتوسان به پشتوانه تجربه 30 ساله مدیران و متخصصین خود در صنعت برق ایران با تکیه بر صنعت روز روشنایی و راهکارهای زیربنایی، گامی اساسی در جهت توسعه و گسترش این صنعت برداشته است.

شرکت پرتوسان پس از حصول اطمینان از بالا بودن کیفیت محصولات وهمگونی وتجانس آن با نیازمندی های داخلی و توانائی ها با مطالعه و بررسی وتوجه به نکات زیر:

  • خوشنامی و شهرت در ارائه محصولات با کیفیت​

  • تولید طیف وسیعی از محصولات همگون ومورد نیاز

  • داشتن استراتژی مشخص و برنامه ریزی شده جهت ارائه فعالیت و بسط بازار خود در ایران

  • توجه فوق العاده به اهمیت کیفیت محصولات تولیدی بالاخص جلب رضایت مشتریان

  • پشتیبانی و تحویل سریع محصولات تولیدی

  • ارائه خدمات بعد از فروش سریع ومناسب

اقدام به بسط  و توسعه ارتباطات وهمکاری های فنی خود با ایجاد کارخانه ای در منطقه ویژه اقتصادی یزد و اخذ لیسانس از شرکت های معتبر نموده است .

این شرکت با بهره گیری از نیروهای متخصص و مجرب در محیط های صنعتی داخل و خارج از کشور، قادر به ارائه بهترین خدمات مهندسی روشنایی در بالاترین سطح کیفی می باشد. دپارتمان های شرکت در سه بخش عمده زیر
می باشد :

enlightenedدپارتمان تجهیزات روشنایی (تولید و OEM)

enlightenedدپارتمان تجهیزات ضدانفجار

enlightenedدپارتمان بازرگانی و پروژه

امید است که شرکت پرتوسان با اقدامات خود توانسته باشد گامی هر چه جزئی در جهت تحقق اهداف سازندگی و انتقال تکنولوژی و اشتغال زائی بردارد .

بدیهی است که هدف ما از کلیه اقدامات فوق ارائه تولیدات قابل رقابت با بالاترین کیفیت در سطح استاندارد های بین المللی و جلب رضایت هر چه بیشتر مشتری با ارائه به موقع محصولات و خدمات سریع بعد از فروش و اخذ سهم بیشتر بازار داخلی است .

ما براین باوریم که با ارائه تولیدات ارزنده و به موقع با کیفیت بالا و جلب رضایت مشتریان به زودی تحول فزاینده ای دربازار و پروژه های صنایع روشنایی ایران ایجاد نمائیم .